plus
O firmie monitoring-tv.pl
Cennik montażu monitoringu
Kontakt monitoring-tv.pl
Kamery przemysłowe
Nagrywarki Monitoring
Produkty CCTV
Kontakt z nami
Telewizja Przemyslowa CCTV

Monitoring przez internet

linia_z

Zestaw monitoringu do samodzielnego montażu  :

Nasza firma oferuje gotowe zestawy przeznaczone do samodzielnego montażu monitoringu przez internet. Nie wymagają one specjalistycznej wiedzy ani narzędzi, a w przypadku problemów oferujemy bezpłatną pomoc techniczną przez telefon lub na miejscu w siedzibie firmy.

  - Ekonomiczny zestaw monitoringu przez internet na 2 kamery :    969 zł netto
  - Ekonomiczny zestaw monitoringu przez internet na 4 kamery : 1261 zł netto

Telewizja przemysłowa przez internet

   W dzisiejszych czasach monitoring przemysłowy wspiera bezpieczeństwo firmy, kontrole pracy nadzoruje pracowników oraz procesy produkcyjne, widzi wszystko to czego sami zobaczyć nie możemy, ale co w sytuacji gdy jesteśmy poza firmą, biurem czy halą produkcyjną a chcieli byśmy nadzorować prace będąc np. w delegacji lub na wakacjach. Tu właśnie wychodzi na przeciw użytkownikom monitoring przez Internet.
 
   Wszystkie nasze instalacje  umożliwiają podpięcie pod sieci globalną Internet i prowadzenie obserwacji jak i odtwarzania nagranego już archiwum z dowolnego miejsca na świecie. Jeżeli dysponujemy łączem stałym np. Neostrada, DSL, Netia, UPS, Vectra itp. mamy możliwość podłączenia monitoring 'u pod Internet. Za pomocą zwykłej przeglądarki internetowej lub dedykowanego programu możemy podłączyć się do naszego rejestratora  i prowadzić obserwacje na żywo a nawet słyszeć odgłosy i rozmowy w pobliżu kamer.

   Monitoring przez internet nie niesie za sobą żadnych dodatkowych kosztów ani sprzętowych ani instalacyjnych i jest możliwa w każdej naszej instalacji. Należy jednak zwrócić uwagę, że obraz z Internetu jest nieco słabszy ze względu na kompresje danych i wolniejszy w zależności od posiadanego łączą internetowego.

   Korzyści płynące z dostępu do monitoring przez Internet są olbrzymie i w dzisiejszych czasach nieodzowne. Dostęp przez Internet umożliwia prowadzenie obserwacji w miejscach gdzie przebywanie jest niemożliwe lub utrudnione .

   Podłączając kamery przez internet razem z kamerą obrotową oferuje nam możliwość sterowania urządzeniem z dużych odległości przybliżania i oddalania obrazu tak jak ma to miejsce w dużych centrach obserwacyjnych monitoring 'u miejskiego.

   Nasza firma świadczy bezpłatnie dodatkowe usługi przy instalacji telewizji przemysłowej przez internet takie jak konfiguracja łącza internetowego, routerów oraz doradztwo przy wyborze łączą internetowego. Ponadto wszystkie nasze instalacje w trakcie trwania umowy mogą być na życzenie klienta serwisowane zdalnie co znacznie zmniejsza czas reakcji na interwencje. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą w celu uzyskania dokładniejszych informacji na temat monitoring 'u przez internet.

Telewizja przemysłowa przez internet
Telewizja przemysłowa przez internet

Najczęściej zadawane pytania :

linia_z

Jakiego łącza wymaga monitoring przez internet.

Neostrada, DLS, Netia, UPS, Aster, Vectra itp. Każde łącze podłączane kablowo

Jaka jest zalecana szybkość łącza internetowego do monitoringu

Optymalnym rozwiązaniem jest 720 K/bps transferu wychodzącego

Jakie potrzebne jest oprogramowanie do monitoringu przez internet

Żadne. Do rejestratora łączymy się za pomocą przeglądarki internetowej np. firefox lub Internet Explorer.

Czy mogę obserwować prace kamer z dowolnego miejsca na świecie.

Tak. Wystarczy komputer z podłączeniem do Internetu i przeglądarka internetowa.

Czy można odtwarzać dzwięki z kamer przez internet

Tak. Rejestratory oferują pełną funkcjonalność przez Internet

Czy monitoring przez internet niesie ze sobą dodatkowe opłaty

Nie : O ile klient dysponuje routerem i stałym adresem IP

Czy monitoring przez internet może działać na zmienny - dynamiczny IP

Można wykupić w naszej firmie usługę DynDns w cenie ok. 150 zł netto rocznie.

Telewizja przemysłowa linia