Maj 2015

Monitoring dla Wspólnot Mieszkaniowych

Maj 27th, 2015|

W dzisiejszych czasach coraz więcej Wspólnot Mieszkaniowych decyduje się na instalację  telewizji przemysłowej. Pomimo oczywistego i jedynego problemu, czyli kosztów instalacji systemu, monitoring niesie ze sobą szereg korzyści.

Jaka kamerę wybrać

Maj 26th, 2015|

Kupując system monitoring większość klientów zastanawia się nad wyborem kamer. Często sprowadza się to do zapytania jaka kamera będzie lepsza: stała czy obrotowa. Odpowiedź jest prosta, aczkolwiek uzależniona od kilku czynników.

Zalety i wady monitoringu

Maj 26th, 2015|

Instalując system monitoringu w biurze, w domu, hali produkcyjnej lub w jakimkolwiek innym miejscu mamy na myśli realizację jakiegoś celu – zwiększenie wydajności pracy, bezpieczeństwa, monitoring produkcji. Poniżej przedstawiamy Państwu w kilku punktach główne wady i zalety systemów telewizji przemysłowej.

Wizja lokalna

Maj 26th, 2015|

Wszystkich naszych klientów przed dokonaniem zakupu w naszej firmie zachęcamy do odbycia wizji lokalnej zarówno podstawowej w zakresie wyceny, jak i dodatkowej technicznej.

Słownik pojęć CCTV

Maj 26th, 2015|

Ogniskowa obiektywu informuje jaki uzyskujemy kąt widzenia i pole widzenia. Obiektywy poniżej 3mm to obiektywy szerokokątne o polu widzenia 80 i więcej stopni. Znajdują one zastosowanie w małych pomieszczeniach, gdzie liczy się pole widzenia a nie odległość obserwacji.