O Firmie VITIS-IT

Firma VITIS-IT powstała w 1999 r. w Legionowie  bazując na dynamicznie rozwijającym się warszawskim rynku informatycznym. Z czasem jednak zmieniliśmy profil działalności na firmę instalatorską z dziedziny monitoringu, instalacji niskoprądowych, wideo domofonów i podobnych.

Po kilku latach świadczenia usług w branży instalatorskiej rozpoczęliśmy również własny import towarów (akcesoria telewizji przemysłowej) z Chin, co zaowocowało obniżeniem cen na niektóre nasze produkty.

Prowadząc działalność instalatorską oraz sprzedaż podzespołów telewizji przemysłowej od roku 2007 zyskaliśmy doświadczenie, stabilność oraz dużą ilość zadowolonych klientów. Nasza kadra, zarówno instalatorów jak i handlowców, jest wyspecjalizowana w branży telewizji przemysłowej oraz innych instalacjach niskoprądowych i zawsze służy swoją wiedzą i doświadczeniem przy wyborze kamer oraz innych komponentów.

Założeniem naszej firmy jest dostarczać solidne instalacje telewizji przemysłowej kładąc nacisk nie tylko na jakość sprzętu, który wykorzystujemy w naszych montażach, ale również na jakość wykonania oraz na czystość montażu.

Oferujemy również 2 letni serwis gwarancyjny na miejscu u klienta, co zapewnia spokój i ciągłość pracy w zamontowanej telewizji przemysłowej oraz innych naszych systemach

Pragniemy zapewnić Państwa o naszym profesjonalizmie i najwyższym poziomie świadczonych usług instalatorskich w nadziei, że powierzycie Państwo w nasze ręce techniczne zagadnienia waszego bezpieczeństwa oraz kontroli.