Rejestratory cyfrowe

Rejestrator cyfrowy to najważniejszy element systemu telewizji przemysłowej. Zapewnia on ciągłość nagrywania materiału. W zależności od ustawienia może to być nagrywanie ciągłe lub z detekcją ruchu. Rejestrator zapewnia również monitoring przez Internet i umożliwia obserwację kamer zarówno analogowych jak i cyfrowych za pośrednictwem Internetu i komputera oraz telefonu komórkowego.

Wszystkie dane zarejestrowane podczas pracy systemów monitoringu przechowywane są na wbudowanym dysku twardym. Dzięki takiemu rozwiązaniu dostęp do danych jest zawsze szybki i bezproblemowych. W sytuacji kiedy rejestrator wyczerpie cały zapas miejsca na dysku rozpoczyna się nagrywanie najstarszych nagrań wideo najnowszymi. Rozwiązanie takie zapewni stały i niczym nieprzerwaną archiwizację zdarzeń.

Typowy system monitoringu zapewnia archiwum ok. 1 miesiąca czasu. Na życzenie klienta może być jednak dowolnie wydłużone nawet do kilku lat. Należy jednak pamiętać, że skutkuje to większymi kosztami spowodowanymi potrzebą zakupu większej ilości dysków twardych.

Nasza firma oferuje rejestratory cyfrowe firmy BCS z uwagi na ich wysoką niezawodność oraz intuicyjną obsługę. Możliwe jest obsługiwanie ich za pomocą myszki i monitora komputerowego jak i za pośrednictwem laptopa a nawet telefonu komórkowego.